Nabízíme Vám

Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a wc), s možností dětské postýlky. Každý pokoj je standartně vybaven TV se satelitním programem. V celém objektu je WIFI připojení zdarma. Prémiové pokoje s vlastním balkonem.

Stravování v naší restauraci.
Každý pobyt je vždy se snídaní dále s možností polo nebo plné penze dle vašeho výběru. Snídaně formou bohatě obložených švédských stolů, k obědu nebo večeři vždy polévka nebo malý předkrm a výběr ze tří jídel kdy jedno je vždy salát.
Vaříme domácí českou i zahraniční kuchyni, maso, ryby, zvěřina dle sezóní nabídky.

Zakládáme si na využití potravin od regionálních farmářů z okolí. Mlečné výrobky máme z farmy Mejsnar, Krkonošský Med z vlastní produkce, který si u nás můžete i zakoupit. http://www.med-krkonose.cz/

K večerní pohodě máme Na čepu Kozla 11, výběr kvalitních Vín z Moravy nebo domácí limonády. Samozřejmostí je nabídka různých pochutin k vínu či pivu, domácích sýrů, klobásky od řezníka, atp.

Určitě se dobře zregenerujete i v naší vířivce, kde můžete dovádět s celou rodinou nebo přáteli u sklenky Prosecca až v 5ti lidech.

Dle potřeby jsme schopni vás variabilně dovézt/odvézt naším mikrobusem.