Nabízíme Vám

PENSION BÍLÝ HOŘEC v Horním Lánově u Vrchlabí nabízí příjemné celoroční ubytování v turisticky vyhledávané lokalitě KRKONOŠE. Doporučujeme jej všem rodinám s dětmi, cyklistům a turistům, kteří cestují do Krkonoš s cílem poznat krásy okolní přírody.

Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a wc), s možností dětské postýlky. Každý pokoj je standartně vybaven TV se satelitním programem. V celém objektu je WIFI připojení zdarma. Prémiové pokoje s vlastním balkonem.

  • Stravování v naší restauraci.
  • Každý pobyt je vždy se snídaní dále s možností přikoupit i večeře nebo i obědy, dle vašeho výběru. Snídaně formou bohatě obložených švédských stolů, k obědu nebo večeři výběr ze tří jídel kdy jedno je vždy salát, nebo dle dohody dle počtu lidí.
  • Vaříme domácí českou i zahraniční kuchyni, maso, ryby, zvěřina dle sezóní nabídky.
  • Vychovaní psi vítáni s volným pohybem. Pokud se nejedná o bojová plemena jako je Rotwailer, Pitbull, Něm. ovčák atp.
  • SLEVU. V zimní lyžařské sezónně nabízíme pouze pro své hosty zajímavé slevy ve vybraných skiareálech na jízdné, ale i půjčovnu lyžařského vybavení a výuku lyžování pro vás, nebo vaše ratolesti.

  • Zakládáme si na využití potravin od regionálních farmářů z okolí. Mlečné výrobky máme z farmy Mejsnar, Hovězí jehněčí maso z místní farmy, kozí sýry z farmy v Rudníku, Krkonošský Med z vlastní produkce,který si u nás můžete i zakoupit. http://www.med-krkonose.cz/

 

  • K večerní pohodě máme Na čepu pivo plzeňského typu z místního pivovaru Hendrych, výběr kvalitních Vín z Moravy nebo domácí limonády. Na přání vám připravíme výběr z různých pochutin k vínu či pivu, domácích sýrů, klobásky od řezníka, atp. dle nabídky.

Určitě se dobře zregenerujete i v naší privátní vířivce, nebo infrasauně kde můžete dovádět s celou rodinou nebo přáteli třeba u sklenky Prosecca až v 5ti lidech.
Zajišťujeme i profesionální masáže, nejen relaxační nebo regenerační, ale třeba i ajurvédskou nebo havajskou a další speciální druhy dle přání a vašich potřeb.

 

Dle potřeby jsme schopni vás variabilně dovézt/odvézt naším mikrobusem.

 

 

  •