Nabízíme Vám

Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a wc), s možností dětské postýlky. Každý pokoj je standartně vybaven TV se satelitním programem. V celém objektu je WIFI připojení zdarma. Prémiové pokoje s vlastním balkonem.

Stravování v naší restauraci.
Každý pobyt je vždy se snídaní dále s možností přikoupit i večeře nebo i obědy, dle vašeho výběru. Snídaně formou bohatě obložených švédských stolů, k obědu nebo večeři vždy polévka nebo malý předkrm a výběr ze tří jídel kdy jedno je vždy salát.
Vaříme domácí českou i zahraniční kuchyni, maso, ryby, zvěřina dle sezóní nabídky.

SLEVU. V zimní lyžařské sezónně nabízíme pouze pro své hosty zajímavé slevy ve vybraných skiareálech na jízdné, ale i půjčovnu lyžařského vybavení a výuku lyžování pro vás, nebo vaše ratolesti.

více na: https://www.skiareal-vrchlabi.cz/cs/aktualne
https://www.skilenka.cz/cs/Zakládáme si na využití potravin od regionálních farmářů z okolí. Mlečné výrobky máme z farmy Mejsnar, Hovězí jehněčí maso z místní farmy, kozí sýry z farmy v Rudníku, Krkonošský Med z vlastní produkce,který si u nás můžete i zakoupit. http://www.med-krkonose.cz/

K večerní pohodě máme Na čepu pivo plzeňského typu z místního pivovaru Hendrych, výběr kvalitních Vín z Moravy nebo domácí limonády. Samozřejmostí je nabídka různých pochutin k vínu či pivu, domácích sýrů, klobásky od řezníka, atp.

Určitě se dobře zregenerujete i v naší privátní vířivce, nebo infrasauně kde můžete dovádět s celou rodinou nebo přáteli třeba u sklenky Prosecca až v 5ti lidech.

Dle potřeby jsme schopni vás variabilně dovézt/odvézt naším mikrobusem.